1 Class per Week

$ 160 Monthly​
  •  

2 Classes per Week

$ 220 Monthly​
  •  

3 Classes per Week

$ 320 Monthly​
  •  

4 hour per week

$ 400 Monthly​
  •  

1 hour

Private Lessons
$ 100
  • Private Lessons

2 hour

Private Lessons
$ 170
  • Private Lessons

3 hour

Private Lessons
$ 280
  • Private Lessons
Popular